Dresy na míru

Dresy na míru - individuální přizpůsobení

V případě, že nemáte ideální cyklistickou postavu, využijte individuálního přizpůsobení oděvů.

Po vyzkoušení velikostních vzorků např. zjistíte, že máte delší trup – sedí Vám kalhoty L, ale kšandy potřebujete např. o 4 cm delší nebo máte svalnatější stehna a potřebujete přidat na 2 cm na obvodu nohavic.

Tyto individuální požadavky uveďte do poznámky v objednávce, rádi Vám vyjdeme vstříc, protože chceme, aby jste se cítili maximálně pohodlně.

GO!  - maximálně pohodlné, na míru vyráběné oblečení .  Vysoce funkční , výhradně evropské materiály  pro různé klimatické podmínky Vám  dopřejí maximální zážitek na kole, in-linech i ve fitness. Nerozptyluje Vás co máte na sobě, soustředíte se jen jízdu.  Tak tedy  GO!

Oblečení GO! je vyráběno firmou Ace sport s.r.o., výrobcem zakázkového oblečení pro týmové a individuální sporty. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky v Evropě a v USA patří firmy Champion, Adidas, Reebok a Red Bull.

Jsme rádi, že všechny zkušenosti získané touto spoluprací můžeme použít v celém procesu výroby cyklistického oblečení GO! a dopřát tak i našim cyklistům profesionální přístup obvyklý ve světě.